1 lipca 2015

Ogrzewanie nadmuchowe - oferta

ogrzewanie nadmuchowe ofertaNasza firma wyspecjalizowała się na obszarze województwa małopolskiego w wykonywaniu kompleksowych systemów ogrzewania nadmuchowego. Zajmujemy się obsługą klienta od fazy wykonania projektu, przez montaż, serwisy, a także naprawy pieców nadmuchowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przeczytania krótkiego opisu systemu.

ogrzewanie nadmuchoweOgrzewanie nadmuchowe - zasada działania

Ogrzewanie nadmuchowe to system grzewczy, w którym eliminujemy pośredniczące nośniki ciepła dla skrócenia czasu ogrzewania pomieszczenia. Jak działa piec?

- zaciąga powietrze powrotne z pomieszczenia

- filtruje zaciągnięte powietrze

- ogrzewa powietrze

- wydmuchuje ogrzane powietrze do pomieszczenia

W domach, biurach i innych obiektach użyteczności publicznej system ogrzewania często jest uzupełniany o takie elementy jak: filtr jonizacyjny, chłodnica (klimatyzacja), lampa UV czy nawilżacz powietrza.

Oszczędzanie

oszczędzanie ogrzewanie nadmuchoweSystem nadmuchowy pozwala na oszczędności w granicach 30-40% łącznych kosztów eksploatacji. Wynika to z braku czynnika pośredniego (woda w tradycyjnych systemach), wysokiej sprawności systemu oraz niskiej bezwładności. Możemy również podzielić budynek na strefy, co pozwala obniżać temperaturę  w pomieszczeniach nieużywanych.

Komfort

komfort ogrzewanie nadmuchoweDzięki zastosowania filtrów jonizacyjnych i lampy UV jesteśmy w stanie usunąć zagrożenia powstałe z obecności w powietrzu bakterii, wirusów, drobnoustrojów i alergenów. W ogrzewaniu nadmuchowym można także kontrolować wilgotność powietrza w pomieszczeniu, co przekłada się bezpośrednio na odczuwany przez nas komfort. System gwarantuje także skuteczną wentylację pomieszczenia, czyli wymiany powietrza.

Łatwość obsługi

łatwość obsługi ogrzewanie nadmuchoweSterowanie układem odbywa się przy pomocy sterownika (termostatu). Za pomocą termostatu możemy ustawiać ogrzewanie i klimatyzację. Z łatwością można również zaprogramować temperaturę pomieszczeń w domu dostosowaną do każdej pory dnia, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji.

Możliwość rozbudowy

możliwość rozbudowy ogrzewanie nadmuchoweSystem ogrzewania nadmuchowego to instalacja zbudowana z modułów. Dzięki temu montaż klimatyzacji, lampy UV bądź nawilżacza można odwlec w czasie, a co za tym idzie - rozłożyć koszty na raty.

 

 

Działalność naszej firmy opiera się na doborze i montażu urządzeń oraz na kompleksowej serwisowej, również w okresie pogwarancyjnym.

Zakres usług świadczonych w zakresie ogrzewania nadmuchowego :
  • piece nadmuchowe
  • kurtyny i nagrzewnice powietrzne
  • aparaty grzewczo-wentylacyjne

 

 

Kontakt:
 

PROWENTYLACJA.pl

PrestigeVent Sp.z.o.o.

Os. Centrum E18 

31-934 Kraków

Tel: 12 307-16-16

kontakt@prowentylacja.pl

www.prowentylacja.pl