26 maja 2021

Innowacyjny artykuł w "Industry Today".

Artykuł o Innovative Refrigeration Systems został opublikowany w Industry Today. W artykule podkreślono wzrost znaczenia Innovative jako firmy projektowo-budowlanej; wspomniano również, że Innovative jest obecnie w trzecim roku pięcioletniego procesu mającego na celu uzyskanie ogólnego certyfikatu ISO 9001 oraz przedstawiono szczegóły dotyczące tego, jak Innovative jest prawdziwym "punktem kompleksowej obsługi" w zakresie projektowania, budowy, instalacji i serwisu. To tylko kilka rzeczy, które pomagają nam spełniać obietnicę innowacji dla naszych klientów.

Z Industry Today:

"Innovative Refrigeration Systems Inc. projektuje, buduje i instaluje dostosowane do potrzeb klienta, gotowe do użytku, światowej klasy, sterowane komputerowo amoniakalne systemy chłodnicze, freonowe i CO2 o dużym tonażu dla rynków chłodni i procesów spożywczych.

Umieszczenie słowa "innowacyjny" w nazwie to jedno - to łatwa część. Czym innym jest spełnienie obietnicy innowacyjności. Innovative Refrigeration Systems, Inc. to producent, który nie tylko spełnia wymagania swojej nazwy - on ją definiuje.

Lubimy mówić, że kiedy zatrudniasz Innovative, to właśnie to otrzymujesz' - mówi prezes Mike McGinnis. Jesteśmy jedyną firmą posiadającą rozległe doświadczenie wewnętrzne, które pozwala nam odnieść sukces na każdym poziomie każdego projektu chłodniczego, niezależnie od tego, czy jest to inżynieria, produkcja, budowa, wykonanie, uruchomienie, czy też obsługa dowolnego klienta w Ameryce Północnej".

Pełny artykuł Industry Today na temat Innovative Refrigeration Systems można przeczytać tutaj. Można również zapoznać się z cyfrową wersją magazynu, w której zamieszczono zdjęcia z placów budowy Innovative w całym kraju.